S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
Ok

Úvod » Vyhľadať produkt » Online katalóg » Filtre, stierače ... » Vzduchový filter SB016 (cross-ref.: C2571)


        

Vzduchový filter SB016 (cross-ref.: C2571)

tel.info

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: SB 016
SCT Nr.: SB 016
Nákupom získate 6 bodov
Cena v predajni 6,02 EUR
Cena v e-shope bez DPH : 5,02 EUR
Cena v e-shope s DPH (20 %):
6,02 EUR

Popis produktu

Použité vo vozidlách:

ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E 835C4.000,836A6.000,836C4.000 222 222 05/96 - 12/97
Model Motor KW PS Rok výroby id-modelu

ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A) AR67601 88 120 05/96 - 12/97 id-00052
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) AR67105 85 115 04/93 - 04/96 id-00053
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4G) AR67103 83 113 04/93 - 04/96 id-00054
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) AR67106 103 140 05/96 - 12/97 id-00055
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) AR67101 95 129 02/92 - 05/94 id-00056
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A) AR67402 77 105 02/92 - 12/97 id-00057
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) AR67101,AR67102 93 127 03/92 - 12/96 id-00058
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3) AR67501 66 90 04/93 - 12/97 id-00059
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) AR67203 137 186 01/92 - 12/97 id-00060
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) AR67203 140 190 03/92 - 12/97 id-00061
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D) AR67201,AR67202 104 141 02/92 - 05/95 id-00062
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2D) AR67201,AR67202 106 144 02/92 - 01/95 id-00063
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) AR67204,AR67299 110 150 03/95 - 12/97 id-00064
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G) VM07B,VM31B 92 125 04/93 - 12/97 id-00065
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1) AR67301 121 165 03/92 - 05/95 id-00066
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) AR67302,AR67303 120 163 09/92 - 12/97 id-00067
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 182B3.000 113 154 04/98 - 08/00 id-05297
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A) 182A1.000 108 147 08/96 - 09/98 id-05298
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo 175A3.000 162 220 08/96 - 08/00 id-05299
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 16V (835EI) 182A4.000 76 103 01/96 - 07/99 id-10030
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 LE Cat (835EB) 159B9.000 66 90 07/94 - 07/99 id-10034
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 16V LE (835FG) 182A2.000 83 113 03/96 - 07/99 id-10035
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 GT 16V (835EH) 183A1.000 96 131 03/96 - 07/99 id-10036
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835AT) 835C5.000 66 90 08/93 - 07/99 id-10038
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835BD, 835AD) 835A2.046 77 105 09/89 - 07/99 id-10039
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835FA) 836A5.000 74 101 07/94 - 07/99 id-10040
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 16V (835ED) 836A3.000 102 139 07/94 - 07/99 id-10042
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.6 16V (835EI) 182A4.000 76 103 01/96 - 07/99 id-10049
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.6 (835EB) 159B9.000 66 90 10/94 - 07/99 id-10050
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 16V LE (835FG) 182A2.000 83 113 03/96 - 07/99 id-10051
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 GT 16V (835EH) 183A1.000 96 131 03/96 - 07/99 id-10052
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 i.e. (835FA) 836A5.000 74 101 07/94 - 07/99 id-10053
LANCIA DEDRA SW (835_) 2.0 16V (835ED) 836A3.000 102 139 07/94 - 07/99 id-10055
LANCIA DEDRA SW (835_) 2.0 Integrale (835ED) 836A3.000 102 139 07/94 - 07/99 id-10056
LANCIA DELTA II (836_) 1.6 i.e. 16V (836AO) 182A4.000 76 103 01/96 - 08/99 id-10062
LANCIA DELTA II (836_) 1.6 i.e. (836AP) 182A6.000 66 90 03/96 - 08/99 id-10064
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 182A2.000 83 113 03/96 - 08/99 id-10065
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) 183A1.000 96 131 03/96 - 08/99 id-10066
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. (836AE) 835C2.000 76 103 06/93 - 08/99 id-10067
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. (836AG, 836AL) 835C4.000,836A6.000,836C4.000 66 90 07/94 - 08/99 id-10068
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V (836AA, 836CA) 836A3.000 102 139 06/93 - 08/99 id-10070
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V Turbo (836AB) 836A2.000 137 186 06/93 - 08/99 id-10071
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V Turbo (836AS) 175A4.000 142 193 07/96 - 08/99

id-10072

O.E.M / Referenčné číslo

 

ALFA ROMEO 60561931

ALFA ROMEO 77660421

FIAT60809275

FIAT77660421

FIAT60811664

FIAT7786042

FIAT60561931

FIAT60811664-1

FIAT7786165

FIAT60595381

FIAT71736139

LANCIA60811664-1

ALCOMD-9214

ARMAFILTP-249/181/39

ASASHF8219

AcdPC2265E

Bosch1457433253

Bosch1457433708

Bosch1457433708-4N1

CHAMPAF5608

CHAMP/CHAMPINTERNATIONALAP291

CLEANFILTERMA113

COOPERSAG1310

COOPERSAG1402

ChampionU585

ChampionU652

DELPHIAF20026

DENCKERMANNA140200

FIAAMAG1440

FIAAMPA7136

FIAAMPA7136A

FIAAMPA7169

FIAAMPA7195

FILFILTERHP2087

FILTRAKC969

FILTRONAP086

FILTRONAP098

FRAMCA-3576A

FRAMCA-5376

FRAMCA-5376A

FRAMCA-5784

HengstE766L

Kolbenschmidt4068-AP

Kolbenschmidt5001468

LautretteELP3525

LautretteELP3658

LautretteFA1864

MANNC2571

MAPCO60912

MISFATP999

MOTAQUIPAAPCOVFA654

MOTAQUIPAAPCOVFA872

MagnetiMarelli71760135

MahleLX625

Meyle2127786042

ORTURBOPH179.40D

P.B.R.AI-5083

PERMATIC(MECAFILTER)FA1864

PROMESAP2486

PROMESAP2503

PUROLATORA27938

PUROLATORA27973

PurfluxA267

SAVARA92382317

SAVARA92388617

SAVARASA886

SAVARASA916

SCHUPP/SFFILTERPA7832

SOFIMAS8020A

TECNECOAR208PM

TECNECOAR280PM

TecnocarA208

TecnocarA280

TecnocarA394

UFI 300480

UFI 309990

Unico AE2440

Valeo 585250

WEGAFAP3601

WIX (EUROPE) WA6203

WIX (EUROPE) WA6257

WIX (EUROPE) WA6275

WIX (EUROPE) WA6275

Výrobca: SCT-GERMANY
Produkt: Filtre
Produkt podskupina: Vzduchový filter (do SB 999)
Rozmer A: 245.0 (mm)
Rozmer B: 179.0 (mm)
Rozmer H: 40.0 (mm)

Vytvorené systémom www.webareal.sk

NmQ0Mzk